01a

Türk Havak BİZ – Üye Yakını Başvurusu

Türk Havak olarak bugüne kadar sizlere sunmuş olduğumuz avantaj ve fırsatları bir adım daha ileri taşıdık. Sunduğumuz ekonomik fayda ve sosyal yardımların yanı sıra dönemsel olarak güvenilir markalar ile gerçekleştirdiğimiz ilave indirim ve fırsatlarımız artık dijital bir platformda, Türk Havak BİZ’de…

BİZ adını verdiğimiz bu platformun; ayrıcalık ve fırsatların ihtiyaç ve beklentilerinize dokunan etkiler yaratacağına inanıyoruz. Platformumuz; BİZ adı verilen bir mobil uygulama, web sitesi ve sosyal medya araçlarından oluşmakta olup, iletişim araçlarıyla da desteklenmektedir.

Uygulamamız üzerinde üyelerimize fayda sağlayacak değerli markaları ile birlikte gerçekleştirdiğimiz kurumsal anlaşmaları “Fırsatlar” alanında görebilirsiniz. “2. El ilan” alanında ise kendi camiamız içerisinde her türden ikinci el satışlarınızı yapabilir, ihtiyaçlarınızı gidermek için bu alandan faydalanabilirsiniz. Yine THY A.O. ve iştirakleri camiası içinde iletişim kurabileceğiniz, sorularınıza yanıtlar bulabileceğiniz güncel konular ile ilgili bilgi edinebileceğiniz “Soruyorum” alanı BİZ Platformu’nun bir diğer avantajlı bölümü.

Ayrıca bağlarımızı daha da güçlendirmek adına üye yakınlarının işletmelerini bizlere hizmet vermeleri ve tanıtımlarını daha kolay yapabilmeleri için sisteme dahil etmeyi planlıyoruz. “Üye Yakını” adlı bölümümüzde yakınlarınızın işletmelerini, yaptıkları işleri duyurabilir ve onlara daha geniş bir kitle tarafından ulaşılmasını sağlayabilirsiniz.

Vakfımızın ana mottosu olan “İyilik, Güven, Gelecek” üzerine inşa ettiğimiz değerlerimiz ile BİZ Platformu’nu büyütmeye, “Üye Yakını” alanı ile birbirimizi daha fazla desteklediğimiz bir camia olarak ilerlemeye sizin de katkılarınızı bekliyoruz. Ticari kimliği olan işletmeleri “BİZ Platformu”muza dahil etmek için anlaşma modelleri ve avantajlı katılım olanaklarını görüşmek üzere taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Bu amaç ile size veya yakınlarınıza ait işletmelerin platformumuzda yer alması için ilgili işletme bilgilerini bilgi@turkhavakbiz.com e-posta adresine ulaştırabilir ya da aşağıdaki “formumuzu doldurabilirsiniz.

Başvuru Formu

    Start typing and press Enter to search